Crowdselling is hét platform om je online verkoop voor jouw chrysostomos te organiseren zonder het vervelende papierwerk. Wij zorgen voor een cashloze verkoop, en brengen je in contact met eigen partners om de juiste producten te selecteren.
Yes, dit alles doen we gratis.
Als zesdejaar had je jouw jaar toch anders verwacht, niet? Heel je middelbaar kijk je er naar uit om je 100-dagen te vieren, dit zal op een andere manier moeten doorgaan. Maar niet getreurd! Maak van jouw 100-dagen fuif een 100-dagen verkoop. Zodat jij met je klasgenoten stevig op café kunnen gaan in deze coronatijden. Of wie weet wel een 100-dagen fuif op het einde van het jaar?
Door deze moeilijke periode is het niet evident om geld binnen te krijgen met jouw laatste jaar klas. Met Crowdselling wordt dit kinderspel. Een kant-en-klare webshop, volledig gratis.
Kies uit Belgische leveranciers met kwaliteitsproducten, zoals bier en gezonde snacks. Er is ook de mogelijkheid om te werken met een eigen leverancier.
Laat jouw verkoop stijgen door het optioneel scorebord. Daarnaast wordt je winst dagelijks gestort en gebeuren alle betalingen online.
Start de reclame door je vrienden uit te nodigen om te verkopen. Als je de verkoop extra wil aanmoedigen, is er een optioneel scorebord om de beste verkopers te belonen.
Kies je voor een verkoop via één van onze partners, dan zorgen zij dat je alle inkomsten zelf kan houden. Zo kan jij focussen op wat je het liefste doet binnen je non-profit organisatie. Daar doen we het voor ❤